0:00/???
  1. 1
    0:00/2:32

לאורך החיים אנחנו מאבדים אנשים קרובים לנו. זה לא פשוט בכלל ויש כל מיני דרכים להתמודדות עם הכאב והרגש. שיר זה מוקדש לחבר יקר 

בתאריך  29.3.2014 איבדתי את אחד מחבריי הכי טובים בכל העולם ידיד לוריא בתאונת טיפוס מחרידה. 

ידיד היה חבר שלי ושל נאור עוד מילדותינו בעין חרוד. יחד גדלנו באותה שכונה, התאמנו בקרטה, בחדר כושר, ברוגבי, עשינו שטויות ביחד ועשינו פק"לים וריצות עצמאיות לקול מוסיקה שאהבנו כמו קווין, אל המוזר ינקוביץ' ואלביס המלך. 

לאורך השנים נאור וידיד היו הגברים היחידים בעין חרוד שיכולתי לדבר עימם על הכל כולל רגשות ועל הדברים הקשים בחיים. משהו שבכלל לא היה ברור מאליו בחברה המצ'ואיסטית שגדלנו בה. 

חברים ומשפחה של ידיד מהעמק הקימו לזכרו פינה נעימה ומזמינה למרגלות הגלבוע, ממש מתחת לכתף שאול שנקראת פינת הידידות 

כדברי טמפה ונאור מוסיקה היא תרופה ואפשרות לריפוי וזיכוך הכאב והרגש. אחי הצעיר אלון בהיוודע לו על מותו הפתאומי של ידיד מייד ניגש מייד לכתוב ומעיין היצירה נבע ממנו לכדי 3 שירים עוד באותו יום התאונה. את אחד מהשירים נאור הלחין וגלעד דורון החבר הטוב יצר סרטון שמשקף קצת מטוב הלב והתשוקה של ידיד לעולם ולחיים.

אות אבל לידיד

תאונת הטיפוס הפטאלית הראשונה בישראל

קהילת הטיפוס הישראלית שמנתה מאות, הראתה סולידריות גדולה והגיעה בהמוניה להלוויה. וכאות הזדהות שינו את תמונת הפרופיל בספר הפנים לתמונה זו. לצערנו מאז אותה תאונה טראגית קהילתנו גדלה לאלפים ונאלצנו להשתמש באות האבל עוד מספר פעמים.

Join LeorChe Mailing List For The Latest News